دموکرات ها خطاب به سنا: ترامپ به خاطر سوگندشکنی باید برکنار شود

به گزارش سفر به کانادا، نمایندگان دموکرات در گزارشی به مجلس سنای آمریکا اعلام کرده اند که دونالد ترامپ به خاطر سوگندشکنی باید استیضاح و از قدرت برکنار شود.

دموکرات ها خطاب به سنا: ترامپ به خاطر سوگندشکنی باید برکنار شود

به گزارش گروه بین الملل سفر به کانادا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، اعضای دموکرات مجلس کنندگان آمریکا گزارش 111 صفحه ای خود را درباره دلایل استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده برای مجلس سنا تشریح کرده اند.

بر اساس این گزارش، دموکرات ها در این گزارش به این مساله اشاره کردند که ترامپ با نقض سوگند ریاست جمهوری عملا به اعتماد عمومی خیانت کرده و باید از قدرت برکنار شود.

این گزارش شامل اظهارات و شهادت های علنی و خصوصی ده ها شاهد از جمله سفیران آمریکا در کشورهای مختلف، مقام های امنیتی و دولتی ارشد بوده و همگی آنها نگرانی خود را نسبت به تعاملات و ارتباطات ترامپ با مقام های اوکراینی اعلام کرده اند.

مدیران طرح استیضاح ترامپ در مجلس کنندگان آمریکا اعلام کرده اند که مدارک مستدل و مستحکمی از سوء استفاده از قدرت و جلوگیری از تحقیقات کنگره توسط ترامپ وجود دارد.

در این گزارش 111 صفحه ای آمده است: اکنون باید دید آیا اعضای مجلس سنا اعمال و رفتارهای غیرقانونی ترامپ را قبول می کنند و به وظیفه خود در چارچوب قانون اساسی عمل خواهند کرد یا نه؟

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دموکرات ها خطاب به سنا: ترامپ به خاطر سوگندشکنی باید برکنار شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دموکرات ها خطاب به سنا: ترامپ به خاطر سوگندشکنی باید برکنار شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید